Кондиционер Gree серии Cosmo DC Inverter GWH07AWAXA-K6DNA1B





Кондиціонери Gree серії Cosmo DC Inverter - ідеальне рішення для усіх, хто шукає функціональність у поєднанні з ефективністю.
Особливості серії : білий глянець, аскетичний, унікальний і елегантний обтічний дизайн.
Бічна частина блоку має трохи зігнуту форму і текстуру, завдяки чому поверхню бічної кромки можна використати як ручку для відкривання панелі, реалізовуючи єдність форми і функції.
Обтічна форма жалюзі для подання повітря на збільшену відстань.
Cosmo забезпечить безвідмовну і ефективну роботу в режимі охолодження при температурі зовнішнього повітря від - 15ºC до 50ºC і в діапазоні від 30ºC до - 25ºC в режимі обігріву (A /A ).
Внутрішній блок забезпечений фірмовим генератором Cold Plasma, розташованим безпосередньо в повітряному потоці на нижній кромці отвору передньої панелі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Мощность обогрева | 2400 Вт |
| Мощность охлаждения | 2200 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 590 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 590 Вт |
- Цена: 24 245 ₴
