Кондиционер Gree серии Cosmo DC Inverter GWH12AWCXB-K6DNA1A




Інверторні кондиціонери Gree Cosmo DC - ідеальне рішення для всіх, хто шукає функціональність у поєднанні з ефективністю.
Особливості серії: Білий блиск, подвижник, унікальний та елегантний обтічний дизайн.
Бічна частина блоку має злегка вигнуту форму та текстуру, так що поверхня бічного краю може бути використана як ручка для відкриття панелі, усвідомлюючи єдність форми та функції.
Обтічна форма жалюзі для подачі повітря на збільшенні відстані.
COSMO забезпечить проблеми -без проблем та ефективну роботу в режимі охолодження при зовнішній температурі від -15 ° C до+50 ° C та в діапазоні від+30 ° C до -25 ° C в режимі нагріву (A ++/A+).
Внутрішній блок оснащений фірмовим генератором холодною плазмою, розташованою безпосередньо в потоці повітря на нижньому краю отвору передньої панелі.
COSMO також оснащений новим модулем Wi-Fi з підтримкою Bluethooth для початкового налаштування функції управління програмою Gree+. Це допомагає автоматично підключитися до мережі та знайти пристрої поблизу. Порівняно з традиційними підключеннями Wi-Fi, це зменшує кількість етапів та покращує рівень успіху мережевого з'єднання, підвищує ефективність та простоту роботи та надійність продукту.
Новий COSMO підтримує з'єднання панелей управління дротяними стінами, завдяки якому існує можливість інтегрувати пристрій у систему Smart House та інші централізовані системи управління та диспетчерських за протоколом Modbus RTU. Блок також підтримує інтеграцію в BMS - запустіть/зупиняє контактний блок "сухий".
Нова система оснащена бездротовою панеллю управління IR YAP1F7, яка реалізує доступ до відповідних функцій, таких як я відчуваю, X-Fan, +8 ° C, 24-годинний таймер тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Мощность обогрева | 3810 Вт |
| Мощность охлаждения | 3510 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 962 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 953 Вт |
- Цена: 34 164 ₴
