Кондиционер Gree Clivia Inverter GWH24AWEXF-K6DNA1A





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Gree пропонує дизайнерську серію останніх побутових перекладачів стіни інвертора Clivia DC.
Моделі цієї серії підходять для інтер'єрів у сучасному стилі.
Моделі цієї серії поєднують сучасні технології та високу якість складання грі, функціонуючи на фріоні R-32, оснащені модулем Wi-Fi.
Інноваційна технологія G-AI, впроваджена в моделі літака Clivia Wall, використовує алгоритм AI, який поєднує в собі інтелектуальне навчання та оптимальне управління системою. Алгоритм реального часу змінює та оптимізує кондиціонер для найбільш сприятливої стратегії збереження енергії. Технологія G-AI економить до 10% енергії на рік, що підтверджується незалежним міжнародним сертифікатом інтертеку.
Особливості представленої серії Gree:
Здатний обслуговувати житлові та офісні приміщення з площею до 70 м².
Потепління роботи до - 25 ° C
Оснащений модулем Wi-Fi;
Покриття теплообмінника синього плавника;
Само - діагностика та система очищення;
Клас енергоефективності A +++;
здатний обслуговувати житлові або офісні приміщення з площею до 70 м2;
елегантний дизайн;
Покладання/вимкнення;
управління горизонтальними та шлуночками;
УФ -стерилізація;
Генератор холодної площі;
Нічний режим знизить рівень шуму.
Моделі цієї серії підходять для інтер'єрів у сучасному стилі.
Моделі цієї серії поєднують сучасні технології та високу якість складання грі, функціонуючи на фріоні R-32, оснащені модулем Wi-Fi.
Інноваційна технологія G-AI, впроваджена в моделі літака Clivia Wall, використовує алгоритм AI, який поєднує в собі інтелектуальне навчання та оптимальне управління системою. Алгоритм реального часу змінює та оптимізує кондиціонер для найбільш сприятливої стратегії збереження енергії. Технологія G-AI економить до 10% енергії на рік, що підтверджується незалежним міжнародним сертифікатом інтертеку.
Особливості представленої серії Gree:
Здатний обслуговувати житлові та офісні приміщення з площею до 70 м².
Потепління роботи до - 25 ° C
Оснащений модулем Wi-Fi;
Покриття теплообмінника синього плавника;
Само - діагностика та система очищення;
Клас енергоефективності A +++;
здатний обслуговувати житлові або офісні приміщення з площею до 70 м2;
елегантний дизайн;
Покладання/вимкнення;
управління горизонтальними та шлуночками;
УФ -стерилізація;
Генератор холодної площі;
Нічний режим знизить рівень шуму.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Мощность обогрева | 7300 Вт |
| Мощность охлаждения | 7100 Вт |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Уровень шума | 48 дБ |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2030 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1870 Вт |
- Цена: 63 170 ₴


