Кондиционер Gree Airy Inverter GWH12AVCXD-K6DNA1A


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інноваційна технологія G-AI 2.0, реалізована в Airy Bell, що встановлюються на стінах, використовує алгоритм AI, поєднуючи інтелектуальне навчання та оптимальне управління системою. Алгоритм реального часу змінює та оптимізує кондиціонер для найбільш сприятливої стратегії збереження енергії. Технологія G-AI економить до 15% енергії на рік, що підтверджується незалежним міжнародним сертифікатом інтертеку.
Інверторні розбиті повітряні системи забезпечуються функцією контролю рівня вологості в режимі газу та охолодження, щоб запобігти надмірному виконанню повітря в кімнаті (блок не зволожує повітря, а шляхом контролю встановленого рівня, змінює та оптимізує алгоритми інвертора, щоб не недооцінювати його).
Також у внутрішній одиниці, крім генератора холодної плазми, ультрафіолетове випромінювання використовується для постійного зрошення випарника та проходження через нього для ефективного видалення бактерій та складної та ефективної стерилізації. Ультрафіолетовий діапазон грі-стерилізаційної лампи UVC становить 270-280 нанометрів, немає фотохімічного розряду, озону та інших отруйних газів.
Як і в моделях Clivia, моделі Air використовують оновлений модуль Wi-Fi з підтримкою підключення Bluetooth, щоб реалізувати автоматичний пошук та налаштування місцями з великою кількістю локальних мереж Wi-Fi. Інверторні розбиті повітряні системи впроваджують функції автоматичних змін яскравості внутрішнього блок-дисплея залежно від освітлення, регулювання рівня гучності звукового сигналу внутрішнього блоку, функції, яку я відчуваю, X-Fan, SE,+8 ° C тощо.
Діапазон інверторних розщеплених повітряних систем при зовнішніх температурах в режимі нагрівання становить -25 ° C/+30 ° C і -15 ° C/+50 ° C в режимі охолодження. Клас енергоефективності для охолодження/опалення - A +++/A ++.
Інверторні розбиті повітряні системи забезпечуються функцією контролю рівня вологості в режимі газу та охолодження, щоб запобігти надмірному виконанню повітря в кімнаті (блок не зволожує повітря, а шляхом контролю встановленого рівня, змінює та оптимізує алгоритми інвертора, щоб не недооцінювати його).
Також у внутрішній одиниці, крім генератора холодної плазми, ультрафіолетове випромінювання використовується для постійного зрошення випарника та проходження через нього для ефективного видалення бактерій та складної та ефективної стерилізації. Ультрафіолетовий діапазон грі-стерилізаційної лампи UVC становить 270-280 нанометрів, немає фотохімічного розряду, озону та інших отруйних газів.
Як і в моделях Clivia, моделі Air використовують оновлений модуль Wi-Fi з підтримкою підключення Bluetooth, щоб реалізувати автоматичний пошук та налаштування місцями з великою кількістю локальних мереж Wi-Fi. Інверторні розбиті повітряні системи впроваджують функції автоматичних змін яскравості внутрішнього блок-дисплея залежно від освітлення, регулювання рівня гучності звукового сигналу внутрішнього блоку, функції, яку я відчуваю, X-Fan, SE,+8 ° C тощо.
Діапазон інверторних розщеплених повітряних систем при зовнішніх температурах в режимі нагрівання становить -25 ° C/+30 ° C і -15 ° C/+50 ° C в режимі охолодження. Клас енергоефективності для охолодження/опалення - A +++/A ++.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Мощность обогрева | 3810 Вт |
| Мощность охлаждения | 3500 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 872 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 952 Вт |
- Цена: 46 286 ₴
