Кондиционер Gree G-Tech inverter (Cold Plasma) GWH12AEC-K6DNA1A





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливістю цієї серії є безпечне очищення внутрішнього блоку - унікальна технологія, яка дозволяє легко розбирати внутрішній блок, не торкаючись електричних деталей.
Кондиціонери цієї серії ідеально підходять для будь-яких житлових приміщень завдяки їх дизайну, ефективній системі очищення повітря та мінімального рівня шуму.
Переваги кондиціонерів Gree G-Tech:
Клас енергоефективності A +++.
Безпечне очищення внутрішньої одиниці.
Розширений температурний діапазон роботи -розділені системи серії Gree G -tech здатні працювати для нагрівання під час морозів до -22 градусів і охолодження в діапазоні від -15 до +43.
Кондиціонери Wi-Fi-Air серії Gree G-Tech можна керувати за допомогою смартфона або ПК.
Сучасний світлодіод, прихований за напівпрозорим пластиком, практично не видно в неактивному стані.
Використання нового Freon R-32 значно зменшує шкідливий вплив на навколишнє середовище, порівняно з традиційним холодильником R-410A. Також цей фреон збільшує загальну енергоефективність кліматичної системи.
Режим опалення в ON -DUTY -це відмінний варіант, який стане корисним під час тривалої відсутності людей вдома, в кімнаті буде підтримуватися невелика плюс температура, що максимізує споживання електроенергії.
Кондиціонери цієї серії ідеально підходять для будь-яких житлових приміщень завдяки їх дизайну, ефективній системі очищення повітря та мінімального рівня шуму.
Переваги кондиціонерів Gree G-Tech:
Клас енергоефективності A +++.
Безпечне очищення внутрішньої одиниці.
Розширений температурний діапазон роботи -розділені системи серії Gree G -tech здатні працювати для нагрівання під час морозів до -22 градусів і охолодження в діапазоні від -15 до +43.
Кондиціонери Wi-Fi-Air серії Gree G-Tech можна керувати за допомогою смартфона або ПК.
Сучасний світлодіод, прихований за напівпрозорим пластиком, практично не видно в неактивному стані.
Використання нового Freon R-32 значно зменшує шкідливий вплив на навколишнє середовище, порівняно з традиційним холодильником R-410A. Також цей фреон збільшує загальну енергоефективність кліматичної системи.
Режим опалення в ON -DUTY -це відмінний варіант, який стане корисним під час тривалої відсутності людей вдома, в кімнаті буде підтримуватися невелика плюс температура, що максимізує споживання електроенергії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Мощность обогрева | 3810 Вт |
| Мощность охлаждения | 3500 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 875 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 952 Вт |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 293 мм |
| Ширина внутреннего блока | 945 мм |
| Глубина внутреннего блока | 225 мм |
- Цена: 47 917 ₴
