Кондиционер Gree Stage inverter (Cold Plasma) GWH24QE-S6DBD2A




Кондиціонери Stage з вдосконаленою конструкцією і системою інверторного компресора оснащені найбільшою кількістю функцій для ефективного охолодження, обігріву і осушення повітря.
Охолодження в морози до - 18°З і в жару до 54°С.
Обігрів при морозах до - 30°З і в теплу пору року до 24°С.
Енергоспоживання класу А (моделі 9 і 12).
У кондиціонерах серії Stage зосереджені усі популярні напрацювання GREE :
Турборежим
Авторестарт
Функція I Feel
Самодіагностика
Wi - Fi управління через смартфон
Cold Plasma
Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря
Режим чергового опалювання
Можливість запуску при низькій напрузі
Покриття теплообмінника BlueFin
Блокування пульта ДУ
Чудові робочі параметри забезпечені завдяки наявності двоступінчастого компресора, а також нового вдосконаленого інверторного двигуна G10, який працює на фреоні R32. Довжина траси у Stage може досягати 40-50 м з перепадом висот до 20-30 м.
На сьогодні - це кращий вибір для квартир складного планування, новобудов, готелів, приватних будинків і офісів!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Мощность обогрева | 7000 Вт |
| Мощность охлаждения | 7000 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1840 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1750 Вт |
- Цена: 70 385 ₴
