Кондиционер Gree Soyal DC inverter (Cold Plasma) GWH12AKCXD-K6DNA1A





Gree Soyal має ексклюзивний дизайн і інноваційні технології. Велика кількість налаштувань і широкий спектр функцій приємно здивують навіть досвідченого користувача. Працює на інноваційному холодагенті R32 нового покоління.
Кондиціонери цієї серії мають широкий діапазон робочих температур від - 25 ° C до 52 ° C, инверторный компресор і клас енергоефективності А .
Вбудований датчик присутності дозволяє користувачеві вибирати найбільш зручний режим повітряного потоку.
Основні переваги Gree Soyal:
Функція "Теплий старт";
Безшумний режим;
Автоматичні горизонтальні і вертикальні жалюзі;
Низькотемпературний обігрів і охолодження;
Нічний режим;
Режим "Турбо";
Функція "I feel";
Датчик присутності людей;
Авторестарт;
Управління по WiFi;
Плавний пуск;
Самодіагностика і самоочищення;
Багатошвидкісний вентилятор для регулювання сили повітряного потоку;
Підтримка мінімальної температури 8 в приміщенні за відсутності людей;
Інтелектуальна разморозка;
Запуск кондиціонера при низькій напрузі або перебоях в живленні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Мощность обогрева | 4200 Вт |
| Мощность охлаждения | 3530 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 802 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 934 Вт |
- Цена: 55 481 ₴



