Galactic VEGA INVERTER GKZ18A-W




Побутовий інверторний кондиціонер Galactic нової серії Vega GKZ18A-W / GCZ18A-W — економічний та інноваційний, працює на сучасному холодоносії R32.
Дизайн представленої моделі виконаний у лаконічному білому стилі, з гладкою поверхнею, а інформаційний LED-дисплей прихований під панеллю внутрішнього блоку не помітний у вимкненому стані.
Діапазон зовнішніх температур при роботі кондиціонера на обігрів від -15 °C до +32 °C та від -15 °C до +49 °C при роботі на охолодження.
Основні функції та особливості кондиціонерів Galactic серії VEGA:
РЕЖИМИ РОБОТИ: Охолодження, Обігрів, Осушення, Вентиляція.
КОМФОРТ: Режим TURBO, Режим супер тихої роботи SILENCE, Функція I FEEL, Прихований дисплей, Можливість відключення дисплея та звукових сигналів, Авторестарт.
ЗРУЧНІСТЬ І ЕКОНОМІЧНІСТЬ: Можливість керування через Wi-Fi (опція), Режим енергозбереження ECO, Клас енргоефективності при охолодженні А++, Клас енргоефективності при обігріві А+, Фреон R32, Режим осушення, Функція сну SLEEP, Таймер вмикання, Таймер вимкнення.
РОЗПОДІЛ ТА ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ: Двонаправлений потік повітря 4D Air Flow, Авто управління жалюзі, Запам’ятовування позиції жалюзі, Функція самоочищення i-CLEAN, Протипилові фільтри високої щільності.
ОБСЛУГОВУВАННЯ І ЗАХИСТ: Виявлення витоку холодоагенту, Захист від коливань напруги, Захист зовнішнього блоку від обмерзання, Антикорозійне покриття теплообмінників Golden Fin.
ІНШЕ: Резервний вимикач, Двостороннє підключення дренажу, Інтелектуальна самодіагностика.
Інверторна спліт-система Galactic серії Vega GKZ18A-W забезпечена розширеною 3-річною гарантією від постачальника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Galactic |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 18 кв.м |
| Мощность обогрева | 5200 Вт |
| Мощность охлаждения | 5100 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1670 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1400 Вт |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 310 мм |
| Ширина внутреннего блока | 900 мм |
| Глубина внутреннего блока | 225 мм |
| Вес внутреннего блока | 10 кг |
- Цена: 33 760 ₴
